PARK - pomoc ubezpieczeniowa

ZANIŻONE ODSZKODOWANIE?     ZADZWOŃ PO BEZPŁATNĄ PORADĘ    TEL. +48 505-872-608    LUB NAPISZ DO NAS

DARMOWE AUTA ZASTĘPCZE

Z myślą o osobach, których samochód został uszkodzony z winy innego kierowcy przygotowaliśmy specjalną ofertę!
W przypadku uszkodzenia Twojego auta z winy innego kierującego możesz skorzystać z naszej propozycji bezgotówkowego najmu auta zastępczego. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się nowym samochodem przez cały okres naprawy własnego, a za wynajem nic nie zapłacisz! Jak to możliwe? W przypadku uszkodzenia pojazdu z winny innego kierowcy koszt najmu zobowiązany jest zwrócić ubezpieczyciel sprawcy kolizji. Nie musisz się martwić nawet tym! Odzyskaniem kosztu auta zastępczego od ubezpieczyciela sprawcy kolizji zajmiemy się my. W świetle obowiązujących przepisów prawa osoba, której pojazd uległ uszkodzeniu z winy innego uczestnika ruchu drogowego ma prawo do najmu samochodu zastępczego. Kosztami najmu obciążone zostaje Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji. Do Programu Auto Zastępcze mogą zgłaszać się zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne. Nie jest istotne czy auta używasz jako narzędzia pracy, czy jest Ci też ono potrzebne, by np. zawieźć dzieci do szkoły. W PARK Sp. z o.o. każdy ma prawo skorzystać z Programu Auto Zastępcze.

NIE DAJ SIĘ WPROWADZIĆ W BŁĄD!
Masz prawo do auta zastępczego bez wskazywania przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe konkretnej wypożyczalni. W PARK Sp. z o.o. przyjmujemy na siebie pełne ryzyko związane ze zwrotem od Towarzystw Ubezpieczeniowych poniesionych kosztów z tytułu wynajmu Auta Zastępczego. Co to oznacza?

  1. W przypadku kolizji z winy innego kierowcy podstawimy Ci auto zastępcze, za które nie będziesz musiał nic zapłacić, nawet kaucji.
  2. Pojazdem zastępczym będziesz mógł cieszyć się przez cały okres naprawy własnego auta.
  3. Kiedy Twój samochód zostanie naprawiony odbierzemy od Ciebie auto zastępcze w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Jak skorzystać z naszej oferty?
Zadzwoń pod numer: 505-872-608 lub 537-414-778 gdzie uzyskasz wszelkie niezbędne informacje. Możesz także napisać wiadomość za pomocą formularza bądź maila na adres: kontakt@kancelariapark.pl – niezwłocznie oddzwonimy lub odpiszemy odpowiadając na wszelkie pytania.