PARK - pomoc ubezpieczeniowa

ZANIŻONE ODSZKODOWANIE?     ZADZWOŃ PO BEZPŁATNĄ PORADĘ    TEL. +48 505-872-608    LUB NAPISZ DO NAS

BYŁEŚ OFIARĄ WYPADKU?

Jeżeli byłeś ofiarą wypadku (kierowcą, pasażerem, pieszym, rowerzystą...)? ODZYSKAMY TWOJE ODSZKODOWANIE BEZ ZALICZEK I OPŁAT WSTĘPNYCH!
GWARANTUJEMY:
 • profesjonalną pomoc osobom poszkodowanym na terytorium całego kraju
 • pomoc w uzyskaniu możliwie najwyższego odszkodowania, zadośćuczynienia, renty oraz zwrotu kosztów leczenia

ODKUP SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Jeżeli Państwo, bądź ktoś z osób Państwu znanych, miał szkodę komunikacyjną likwidowaną z ubezpieczenia OC sprawcy kolizji na tzw. kosztorys wykonany przez firmę ubezpieczeniową w ciągu ostatnich trzech lat, to należna kwota odszkodowania została prawdopodobnie zaniżona przez firmę ubezpieczeniową! ODKUPIMY OD CIEBIE TWOJE ODSZKODOWANIE NAWET 3 LATA PO WYPADKU!
Transakcja przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Wystarczy wysłać kosztorys na nasz adres mailowy, a w odpowiedzi dostaną Państwo informację ile jesteśmy w stanie zapłacić za odkupienie szkody. Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów ani ryzyka. Jest to dla Państwa wygodna forma otrzymania dodatkowych pieniędzy za szkodę. Wypłata następuje w ciągu 5 dni roboczych od momentu wpłynięcia do naszej kancelarii podpisanej przez Państwa umowy!!! SPRAWDŹ NAS!
 

KOMPLEKSOWA POMOC

OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH


Pomagamy również prowadzić Państwu sprawy samodzielnie. Jednakże występując indywidualnie na drogę sądową w celu odzyskania należytego odszkodowania musicie się Państwo liczyć z następującymi faktami:
- koszt wykonania analizy uprawionego rzeczoznawcy
- koszt kosultacji prawnej i zastęptwa sądowego
- koszt opłat sądowych
- czas trwania sprawy to okres od roku do 2 lat (pod waunkiem, że TU nie odwoła się od wyroku, co zdarza się regularnie)
- Kilkukrotne wizyty w sądzie właściwym dla danego regionu i ciągły monitoring sprawy
- złe oszacowanie przypadku powoduje często podział kosztów sądowych pomiędzy obie strony

W sumie jest to często kwota przekraczająca 2000-3000zł, które należy pokryć z własnej kieszeni jeszcze przed rozpoczęciem sprawy, akceptując ryzyko, że sąd może orzec na koszt ubezpieczyciela. To wysoka kwota dla osoby prywatnej, dlatego naszym klientom oferujemy przede wszystkim sprzedaż szkody jako rozwiązanie szybkie i pewne.

W skrócie. Korzystając z naszych usług:
- szybko otrzymujesz dodatkową gotówkę
- nie musisz tracić czasu w sądach, walcząc o należne Ci pieniądze
- nie ponosisz żadnych kosztów
- nie tracisz odszkodowania, które już otrzymałeś


OFERTA DLA FIRM


Często w wielu firmach flota jest obsługiwana przez osoby niewyspecjalizowane w tematyce ubezpieczeń samochodowych. Zadanie to zwykle spada na dział księgowy lub administracji biura. Dla osób zajmujących się na codzień zupełnie innymi zadaniami temat likwidacji szkody jest mało znany i polegają one w zupełności na orzeczeniu ubezpieczyciela, które w większości przypadków jest krzywdzące dla strony poszkodowanej a Państwo tracicie pieniądze.
Nasz zespół specjalistów jest przygotowany do obsługi floty Państwa firm od momentu powstania szkody, poprzez podstawienie natychmiast auta zastępczego, aż po rozliczenie szkody z TU i wypłatę należytego odszkodowania. Współpracując z nami nie tracicie Państwo czasu i pieniędzy, gdyż nasz zarobek wypłacany jest przez ubezpieczyciela. Powierzając nam sprawę, oddajesz ją w najlepsze ręce!


NASZA OFERTA OBEJMUJE:

 • oceną faktycznego rozmiaru szkody
 • skompletowanie dokumentów niezbędnych do złożenia roszczenia w zakładzie ubezpieczeń
 • zgłoszenie szkody w zakładzie ubezpieczeń
 • monitorowanie terminów likwidacji szkody przez ubezpieczyciela
 • prowadzenie w Państwa imieniu negocjacji z zakładem ubezpieczeń
 • skierowanie sprawy na drogę sądową

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ POMOCY?

 • rozpatrujemy każde zgłoszenie
 • rzetelnie informujemy o wysokości możliwego do uzyskania odszkodowania
 • podejmując się prowadzenia sprawy nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek – wypłata honorarium następuje po wypłacie odszkodowania przez zakład ubezpieczeń
 • zatrudniamy doświadczonych praktyków znających regulacje prawne, orzecznictwo sądowe, procedury zakładów ubezpieczeń co pozwala nam prowadzić rzeczowe negocjacje z ubezpieczycielami
 • współpracujemy z doświadczonymi prawnikami specjalizującymi się w prawie ubezpieczeniowym